در حال بارگزاری، لطفا صبر کنید…

استارت‌آپ‌ها

اگر در مسیر توسعه کسب و کار نوپای خود به دنبال شریکی قدرتمند و با سابقه هستید، با ثبت نام در شتابدهنده مجازی وینوهاب فرصت معرفی ایده کسب و کار به سرمایه گذاران حرفه ای و قدرتمند را خواهید داشت.

خواه ایده خود را اجرایی کرده و در مسیر رشد باشید و خواه در مراحل ابتدایی ارزیابی ایده، در وینوهاب برنامه های متناسبی برای شما طراحی کرده ایم. در صورت انتخاب شدن ایده شما در هر زمان توسط سرمایه گذاران همکار ما، وارد برنامه های وینوهاب خواهید شد.

این برنامه ها مبتنی بر ظرفیت های فضای مجازی طراحی شده و شما از هر نقطه از کشور با دسترسی به اینترنت خواهید توانست در آنها شرکت کنید و فرآیند اجرا و توسعه ایده کسب و کار خود را بهبود دهید.

با ثبت نام در وینوهاب علاوه بر اینکه کسب و کار خود را در معرض دید شرکت‌های بزرگ و سرمایه گذاران خوشنام کشور قرار می دهید، امکان دریافت خدمات مشاوره و منتورینگ تخصصی در حوزه‌های مختلف کسب و کار از مدیران و متخصصین کارآمد کشورمان را نیز خواهید داشت.

ثبت نام کنید

پرسش‌های متداول

شما باید ابتدا در بخش ثبت نام استارت آپ ها، ایده یا استارت آپ خود را ثبت نمایید. سرمایه گذاران برنامه اطلاعات ثبت نام شما با بررسی می کنند و در صورت تمایل به حمایت از استارت آپ یا ایده شما، شما وارد برنامه های وینوهاب خواهید شد.

بسته به اینکه ایده شما برای کسب و کار در چه مرحله ای قرار دارد، یکی از برنامه های وینوهاب مناسب شما خواهد بود. اگر ایده ای در ذهن دارید که هنوز آن را به طور کامل پیاده سازی و به مشتریان عرضه نکرده اید، در برنامه آمادگی سرمایه پذیری و اگر راهکار خود را توسعه داده و شروع به عرضه آن به مشتریان نموده اید، برنامه رشد کسب و کار مناسب شما خواهد بود.

شما به عنوان تیم یا استارت آپ، هزینه ای برای شرکت در برنامه نمی پردازید و هزینه های حضور شما در برنامه، در صورت انتخاب شدن توسط سرمایه گذار برنامه، توسط وی پرداخت می گردد.

در صورتی که در برنامه آمادگی سرمایه پذیری پذیرش شوید، الزاماً سهمی به سرمایه گذار ارائه نمی کنید و در صورت رسیدن توافق با وی پس از اتمام برنامه، می توانید با هم مشارکت نمایید. اما در برنامه رشد کسب و کار، براساس برآوردی که در ابتدای برنامه بین شما و سرمایه گذار صورت می گیرد، درصدی از سهم کسب و کار خود را در ازای تامین هزینه های حضور شما در برنامه توسط سرمایه گذار، به وی واگذار خواهید نمود.

مدت زمان برنامه آمادگی سرمایه پذیری حدوداً 70 روز و طول دوره برنامه رشد کسب و کار براساس بررسی هایی که در شروع برنامه صورت می گیرد برآورد خواهد شد.

برنامه های شتابدهنده مجازی وینوهاب در بستر فضای مجازی و از طریق پلتفرم وینوهاب اجرا می شوند. برنامه آمادگی سرمایه پذیری به هیچ گونه حضور فیزیکی نیاز نخواهد داشت و از هر کجای کشور با دسترسی به اینترنت می توانید در آن حضور یابید. در برنامه رشد کسب و کار، بخش هایی از برنامه در قالب جلسات حضوری و مابقی برنامه در فضای مجازی پیگیری خواهد شد.

محدودیتی در ثبت نام تیم ها و استارت آپ های حوزه های مختلف وجود ندارد. ایده ها و استارت آپ های فعال در تمامی حوزه ها می توانند در وینوهاب ثبت نام کنند و هر یک از آنان می توانند در صورت تمایل یکی از سرمایه گذاران، وارد برنامه مناسب شتابدهی شوند.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

    دسته‌ها