خدمات شتابدهنده وینوهاب

خدمات شتابدهنده استاراتاپ وینوهاب شامل موارد زیر است:

دریافت خدمات شتابدهی به عنوان استارتاپ

اگر شما استارتاپ هستید و یا ایده خلاقانه دارید، می توانید با عضویت در مرکز شتابدهی مجازی وینوهاب ایده خود را بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی پیاده سازی نمایید؛ سرمایه جذب کنید و استارتاپ خود را رشد دهید. 

استارتاپ‌های عضو شتابدهنده مجازی وینوهاب

ارائه خدمات مشاوره به استارتاپ ها به عنوان منتور

در صورتی که شما دارای تخصص در حوزه‌های مختلف استارتاپی هستید و یا تجربه کافی در زمینه ارائه مشاوره به استارتاپ‌ها را دارا می‌باشید، می‌توانید با عضویت در مرکز شتابدهی استارتاپ وینوهاب خدمات مشاوره‌ای خود را به تمامی استارتاپ‌های عضو شتابدهنده مجازی وینوهاب، بدون محدودیت جغرافیایی ارائه دهید. 

منتورهای شتابدهنده مجازی وینوهاب

دریافت خدمات مشاوره سرمایه گذاری روی استارتاپ به عنوان سرمایه‌گذار

سرمایه گذاران شتابدهنده مجازی وینوهاب

در صورتی که شما سرمایه گذار هستید که دارای سرمایه بوده و یا علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها می‌باشید، می‌توانید از طریق شتابدهنده استارتاپ وینوهاب استارتاپ‌های آماده جذب سرمایه را رصد کرده و بر روی استارتاپ‌های مد نظر سرمایه‌گذاری کنید. 

سازمان‌ها و دانشگاه‌ها

سازمان‌ها و دانشگاه‌ها

اشخاص حقوقی علاقمند به تعامل با استارتاپ‌ها، بدون نیاز به شتابدهنده، در هر زمان و با هر تعداد تیم، ‌می‌توانند از برنامه‌های شتابدهنده مجازی وینوهاب به عنوان خدمت استفاده نمایند. همچنین سازمان‌ها از طریق استارتاپ‌های عضو شتابدهنده مجازی وینوهاب می‌توانند در سازمان‌های خود نوآوری باز ایجاد نمایند. 

ورود