درباره ما

وینوهاب به عنوان اولین شتابدهنده نسل جدید فارسی زبان فعالیت خود را در سال 1398 آغاز کرد. این پلتفرم با گذر از نسل سنتی شتابدهنده‌ها توانسته تمامی خدمات موردنیاز برای رشد استارتاپ‌ها را که شامل آموزش، منتورینگ، جذب سرمایه و سایر امکانات دیگر است به صورت کاملا مجازی ارائه دهد. بعلاوه، وینوهاب می‌تواند با فراهم آوردن بستری برای رشد کسب‌ و کارهای نوپا، شما را در مسیر کارآفرینی‌ هدایت و همراهی کند. وینوهاب در حال حاضر علاوه بر استارتاپ‌ها، تمامی خدمات فوق را در قالب پنل سازمانی در اختیار دانشگاه‌ها، مراکز رشد، شتابدهنده‌ها و پارک‌های علم و فناوری ارائه می‌کند. ما در وینوهاب خود را متعهد به برداشتن گامی هرچند کوچک، در راستای افزایش فرصت برای کارآفرینی در تمامی نقاط ایران می‌دانیم.

شتابدهنده مجازی وینوهاب ، فارغ از صنعت، مکان جغرافیایی، مدل تجاری و همچنین مرحله‌ای که استارتاپ شما در آن قرار دارد، می‌تواند به شما کمک کند تا:

  • ایده‌ی استارتاپی خود را با استفاده از محتوای آموزشی به‌روز پرورش دهید.
  • اگر صاحب یک تیم و کسب‌وکار استارتاپی هستید، با استفاده از دوره‌های پیش‌شتابدهی و شتابدهی ما کسب‌وکار خود را به مرحله‌ی جذب سرمایه برسانید.
  • اگر در مسیر رشد استارتاپ خود دچار مشکل هستید، با استفاده از راهنمایی‌های منتورها و راهبرهای داخلی و خارجی وینوهاب مسیر رشد خود را پیدا کنید.
  • اگر در حال حاضر کمینه محصول اولیه‌ای از خدمت یا محصول خود دارید، آن را به شبکه‌ای گسترده از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه دهید.
  • و درنهایت جهان را به مکانی بهتر برای زندگی کردن تبدیل کنید!

شتابدهنده مجازی وینوهاب

اولین شتابدهنده نسل جدید فارسی زبان