در حال بارگزاری، لطفا صبر کنید…

سازمان ها و سرمایه گذاران

برای مدیریت و سازماندهی استارت‌آپ‌ها و تیم‌های نوآوری در سازمان شما، زیرساخت مناسبی را توسعه داده‌ایم تا با بهره‌گیری از تجربیات بین‌المللی ما در زمینه همکاری با تیم‌های نوآوری، هم از ظرفیت‌های نوآورانه آنان به شکل مناسبی بهره‌مند شوید و هم امکان سرمایه‌گذاری و حمایت از تیم‌ها و استارت‌آپ‌های مختلف در هر نقطه‌ای از کشور را داشته باشید.

وینوهاب زیرساختی نرم‌افزاری است که با تکیه بر دانش و تجربه متخصصین ما و مبتنی ‌بر متد علمی WhatAVenture، امکان آموزش، شتابدهی، مشاوره و مدیریت استارت‌آپ‌ها و تیم‌های نوآوری با سطوح مختلف بلوغ و رشد را برای شما فراهم می‌آورد.

با حمایت از جوانان علاقه مند به کارآفرینی در سراسر کشور در قالب برنامه های وینوهاب، امکان عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت ها و سازمان ها به شیوه ای اثربخش فراهم شده است.

پرسش‌های متداول

شما در صورت علاقه مندی به سرمایه گذاری روی ایده ها می توانید با پرداخت هزینه برنامه آمادگی سرمایه پذیری برای هر تیم، از آن تیم حمایت مالی نموده و به توانمندسازی و آمادگی آن برای راه اندازی کسب و کار کمک نمایید. به این ترتیب ضمن عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، زمینه تعامل و همکاری با تیم صاحب ایده را نیز فراهم آورده اید.

در صورت تمایل به تملک بخشی از سهام استارت آپ ها می توانید با تامین هزینه های حضور آنان در برنامه رشد کسب و کار، از عواید احتمالی حاصل از رشد آن بهره مند شوید.

شما بدون نیاز به سرمایه گذاری کلان در زیرساخت مورد نیاز شتابدهی و تجهیز یک تیم بزرگ برای این کار می توانید برنامه های شتابدهی را به عنوان خدمت و در زمان و مورد مقتضی از وینوهاب دریافت نمایید. ما با تکیه بر دانش، تجربیات و ابزارهای خود فرآیند شتابدهی و پیش شتابدهی را برای تیم های مورد نظر شما اجرا می نماییم.

خیر. وینوهاب ارائه دهنده خدمات شتابدهی است و بابت آن فقط از سرمایه گذار حق الزحمه دریافت می نماید.

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه مند به سرمایه گذاری روی استارت آپ ها و حمایت از تیم های نوآور و کارآفرین می توانند از خدمات شتابدهی وینوهاب استفاده نمایند.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

    دسته‌ها