خدمات مرکز شتابدهی مجازی استاراتاپ وینوهاب به عنوان اولین شتابدهنده مجازی برای فارسی زبانان شامل موارد زیر است:

دریافت خدمات مرکز شتابدهی به عنوان استارتاپ

اگر شما صاحب یک استارتاپ هستید و یا ایده خلاقانه دارید، می توانید با عضویت در مرکز شتابدهی مجازی وینوهاب ایده خود را بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی پیاده سازی نمایید؛ سرمایه جذب کنید و استارتاپ خود را رشد دهید. همچنین با عضویت در وینوهاب به شبکه سرمایه گذاری شتابدهنده وینوهاب متصل شوید و پس از پیاده سازی ایده استارتاپی که در نظر دارید اقدام به جذب سرمایه از سرمایه گذار کنید.

استارتاپ‌های عضو شتابدهنده مجازی وینوهاب

ارائه خدمات مشاوره به استارتاپ ها به عنوان منتور در مرکز شتابدهی وینوهاب

در صورتی که شما دارای تخصص در حوزه‌های مختلف استارتاپی هستید و یا تجربه کافی در زمینه ارائه مشاوره به استارتاپ‌ها را دارا می‌باشید، می‌توانید با عضویت در مرکز شتابدهی استارتاپ وینوهاب خدمات مشاوره‌ای خود را به تمامی استارتاپ‌های عضو شتابدهنده مجازی وینوهاب، بدون محدودیت جغرافیایی ارائه دهید. همچنین هیچ نوع محدودیت زمانی برای ارائه خدمات منتورینگ به استارتاپ‌های تحت نظارتتان وجود ندارد این بدان معناست که در هر مکان و زمان با فراهم بودن بستر شتابدهنده مجازی وینوهاب امکان ارائه خدمات وجود دارد.

منتورهای مرکز شتابدهی وینوهاب

دریافت خدمات مشاوره سرمایه گذاری روی استارتاپ به عنوان سرمایه‌گذار

سرمایه گذاران مرکز شتابدهی وینوهاب

در صورتی که شما سرمایه گذار هستید که دارای سرمایه بوده و یا علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها می‌باشید، می‌توانید از طریق شتابدهنده استارتاپ وینوهاب استارتاپ‌های آماده جذب سرمایه را رصد کرده و بر روی استارتاپ‌های مد نظر سرمایه‌گذاری کنید. وینوهاب با امکان بستر مناسب مهمترین دغدغه سرمایه گذاران را برای انتخاب تیم‌های استارتاپی را فراهم کرده است.

سازمان‌ها و دانشگاه‌ها

سازمان‌ها و دانشگاه‌ها

اشخاص حقوقی علاقمند به تعامل با استارتاپ‌ها، بدون نیاز به شتابدهنده، در هر زمان و با هر تعداد تیم، ‌می‌توانند از برنامه‌های شتابدهنده مجازی وینوهاب به عنوان خدمت استفاده نمایند. همچنین سازمان‌ها از طریق استارتاپ‌های عضو شتابدهنده مجازی وینوهاب می‌توانند در سازمان‌های خود نوآوری باز ایجاد نمایند.