در حال بارگزاری، لطفا صبر کنید…

مشاوران

در وینوهاب، برای کمک به رشد و ارتقاء عملکرد استارت آپ ها و تیم های نوآوری، شبکه ای گسترده از مشاوران توانمند در حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد نموده ایم. عملکرد و سوابق تحصیلی و کاری این مشاوران با دقت ارزیابی شده و تنها نام افرادی در این شبکه قرار گرفته است که تجربیات قابل دفاعی در حوزه تخصصی خود ارائه نموده اند.

افراد علاقه مند به دریافت مشاوره در تمامی حوزه های تخصصی کسب و کار، امکان دسترسی به این شبکه متخصصین از هر نقطه از کشور را خواهند داشت و با استفاده از ابزارهای مبتنی بر اینترنت، در جلسات مشاوره را با متخصصین مورد نظر خود حضور خواهند یافت.

اگر شما هم علاقه مندید که به شبکه متخصصین کسب و کار در وینوهاب بپیوندید، بیش از 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه های تخصصی کسب و کار را داشته اید و قصد دارید تجربیات خود را با افراد علاقه مند به کارآفرینی و استارت آپ ها در هر نقطه از کشور به اشتراک بگذارید، می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم درخواست عضویت برای ما ارسال نمایید. پس از بررسی درخواست ها و در صورت تایید تجربیات تخصصی شما، افتخار خواهیم داشت که در وینوهاب شما را به عنوان مشاور کسب و کار به استارت آپ های سراسر کشور معرفی نماییم.

ثبت درخواست عضویت

پرسش‌های متداول

شما با ارسال اطلاعات خود از طریق لینک زیر می توانید درخواست خود برای قرار گرفتن در لیست مشاوران وینوهاب را ثبت نمایید. همکاران ما در وینوهاب پس از بررسی سوابق تحصیلی و شغلی شما و در صورت واجد شرایط بودن برای همکاری در برنامه های شتابدهی وینوهاب با شما در تماس خواهند بود.

تحصیلات و تجربیات مرتبط با حوزه مورد ادعای مشاور مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت اطمینان از حداقل 5 سال سابقه حرفه ای مثبت در حوزه مورد نظر، فر می تواند یکی از مشاوران وینوهاب باشد.

خیر. حوزه تخصصی مشاوران یک مورد خواهد بود ولی هر مشاور می تواند در ذیل حوزه تخصصی خود، زمینه های مختلفی را ثبت نماید.

حق الزحمه مشاوران در قالب برنامه رشد کسب و کار توسط سرمایه گذاران تیم ها و یا خود تیم ها به حساب وینوهاب پرداخت می گردد و پس از وصول نزد وینوهاب، پس از کسر کارمزد مورد توافق در قرارداد فیمابین، به حساب مشاوران واریز خواهد شد.

هر یک از مشاوران مورد تایید وینوهاب می بایست حداقل 10 ساعت در ماه برای مشاوره به درخواست های احتمالی اعلام آمادگی نموده و در تقویم خود این زمان را قابل رزرو نمایند. در صورت وجود درخواست از سمت متقاضیان مشاوره، سقفی برای ساعت های مشاوره وجود نخواهد داشت.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

    دسته‌ها